Zapraszamy do salonu

Salon kosmetyczny Wrocław

Medycyna estetyczna

Poczuj się pięknie i komfortowo we własnej skórze! Jeżeli chcesz zniwelować zmarszczki lub pozbyć się innych defektów urody, które negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie to umów się na bezpłatną konsultację, zadzwoń lub zarezerwuj wizytę w Lunula Clinic. Dzięki odpowiednim indywidualnie dobranym zabiegom można uzyskać zadowalające efekty, bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznych.

Pielęgnacja skóry dłoni

Wypielęgnowane, piękne dłonie to wizytówka kobiety, a wypielęgnowane stopy - nie tylko wyglądają lepiej, ale również nie powodują dyskomfortu. Dłonie i stopy to bardzo ważny element naszej urody. Warto wykonać fachowy manicure i pedicure, który jest nie tylko zabiegiem upiększającym, ale również leczniczym. Zapraszamy na profesjonalny manicure i pedicure. Zarezerwuj wizytę - w pakiecie zawsze taniej!

Poczuj prawdziwe piękno

Lunula Clinic to nie tylko salon urody to również galeria sztuki oraz kolebka wszelkich trendów i nowości. Jako pierwsi bardzo często wprowadzamy nowości zabiegowe, trendy w stylizacji rzęs i brwi czy też w pielęgnacji dłoni i stóp. Każda z Nas stara się być najlepsza w tym co robi i cały czas szkolimy się i podnosimy swoje kwalifikacje.

Zabiegi kosmetyczne Wrocław

Salon kosmetyczny Lunula Clinic we Wrocławiu

Salon kosmetyczny Lunula Clinic we Wrocławiu W Lunula Clinic posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży beauty. Jako Salon Partnerski Este Group mamy możliwość uczestniczenia w najlepszych szkoleniach, pracujemy na wyselekcjonowanych produktach oraz oferujemy Naszym Klientom produkty detaliczne najwyższej jakości do pielęgnacji domowej.

Lunula Clinic, czyli pasja, doświadczenie i piękno

Lunula Clinic, czyli pasja, doświadczenie i piękno Zadowolenie naszych Klientek jest dla nas na pierwszym miejscu. Podczas naszych spotkań z Wami staramy się dawać zawsze 100% siebie, dlatego każda Wasza pozytywna opinia cieszy nas i daje satysfakcję z wykonywanej pracy. . Dbamy o bezpieczeństwo zarówno swoje jak i Wasze, dlatego wszystkie narzędzia używane w czasie zabiegów są jednorazowe lub podlegają pełnej sterylizacji.

Zabiegi kosmetyczne Wrocław