Nowości

Nowość w Lunula Clinic - bezigłowe wypełnianie zmarszczek! Pump Filler - innowacyjne urządzenie do wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym za pomocą wysokiego ciśnienia, dające natychmiastowy efekt! 

Zabiegi tym urządzeniem są szczególnie polecane tym, którzy boją się nakłuwania, ponieważ jego zastosowanie daj efekt igły bez jej używania! 

Zabieg Pump Fillerem może wykonać kosmetyczka lub kosmetolog, a cała procedura trwa raptem ok. 15 minut. Chcesz wypełnić zmarszczki, ale boisz się igły? Pump Filler to metoda dla Ciebie! Działa idealnie na bruzdę nosowo-wargową, marionetki, zmarszczki palacza, lwią zmarszczkę i kurze łapki.

Pracujemy na produktach bardzo dobrej jakości od Słowianka Nails i E.Mi School Polska. 

Słowianka Nails - to linia unikalnych produktów, kolorów i technik zdobienia, które zachwycą każdą Klientkę. Ich innowacyjność i najwyższa jakość to gwarancja zadowolenia. 

E.mi Nails - jeśli chodzi o elegancki manicure salonowy, E.mi jest wyznacznikiem trendów. Jest pierwszym wyborem stylowych dam i liderów branży paznokciowej w 28 krajach. W Polsce te produkty są od niedawna.

Posiadają formułę tzw. "7 free" - nie zawierają w składzie szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak : 
• Dibutyl Phthalate;
• Formaldehyde;
• Toluene;
• Formaldehyde Resin;
• Camphor Ethyl Tosylamide;
• Andxylene
Produkty bez tych substancji są uważane za bezpieczne i nie uczulają, są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.

Manicure japoński w Lunula Clinic? Jako pierwsze korzystały z niego japońskie arystokratki w celu poprawy kondycji i wyglądu paznokci. Jest znany i stosowany od ponad 400 lat. Manicure japoński w całości składa się z naturalnych składników takich jak: - keratyna - jest podstawowym budulcem paznokcia - pyłek pszczeli - źródło cystyny likwidujące problem łamliwych i kruchych paznokci - witaminy A, H, E oraz B5 - wspomagają prawidłowy wzrost -  krzemionka z Morza Japońskiego - odżywia i ułatwia wnikanie witamin w głąb płytki. Manicure japoński przeznaczony jest dla osób z łamliwymi, kruchymi oraz rozdwajającymi się paznokciami. Wygładza i regeneruje płytkę. Już po pierwszym zabiegu nadaje jej zdrowy wygląd oraz blask różowej perły. Może być on doskonałą regeneracją po hybrydzie a nawet żelu czy akrylu.

Pracujemy na produktach bardzo dobrej jakości od Słowianka Nails i E.Mi School Polska. 

Słowianka Nails - to linia unikalnych produktów, kolorów i technik zdobienia, które zachwycą każdą Klientkę. Ich innowacyjność i najwyższa jakość to gwarancja zadowolenia. 

E.mi Nails - jeśli chodzi o elegancki manicure salonowy, E.Mi jest wyznacznikiem trendów. Jest pierwszym wyborem stylowych dam i liderów branży paznokciowej w 28 krajach. W Polsce te produkty są od niedawna.

Posiadają formułe tzw. "7 free" - nie zawierają w składzie szkodliwych dla zdrowia substancji takich jak : 
• Dibutyl Phthalate; Design                    
• Formaldehyde;
• Toluene;
• Formaldehyde Resin;
• Camphor Ethyl Tosylamide;
• Andxylene
Produkty bez tych substancji są uważane za bezpieczne i nie uczulają , są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.

Nowy zabieg w Lunula Clinic - zapraszamy na Intensywny zabieg odmładzający - AGE Smart!!! Wyjątkowo silny zabieg Dermalogica! Zabieg i produkty z systemu AGE Smart - są stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Osobach z doświadczeniem, znających swoje potrzeby oraz sposoby ich zaspokajania. Jeśli oznaki starzenia są coraz bardziej widoczne na Twojej skórze - dostarcz jej rewitalizującej energii dzięki temu zabiegowi. AGE Smart został stworzony aby odżywić, zregenerować i ożywić skórę. Bogaty w witaminy i hydroksykwasy produkt złuszczający wygładza i odświeża skórę, podczas gdy wykorzystywane techniki masażu uwalniają od napięcia mięśnie twarzy aby uzupełnić terapię skóry przedwcześnie starzejącej się, dojrzałej lub pozbawionej blasku. Jędrniejsza, gładsza, przywrócona do życia skóra, którą pokochasz... to efekt zabiegu AGE Smart! Systematyczne i konsekwentne korzystanie z terapii AGE Smart oraz codzienne stosowanie preparatów z systemu, pozwala zahamować nieustannie zachodzący w naszym organizmie proces glikacji, prowadzącej do degradacji włókien kolagenu i elastyny.

Zarezerwuj wizytę